MÖBLER / Byråar, sekretärer / Hallbyrå 10381094
*
nr 1038 1094
Hallbyrå
Teak, längd: 70 cm, djup: 33 cm, höjd: 61 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 20:13:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 06:43:29
1
500 kr
15/5 09:22:13
2
200 kr
15/5 09:22:13
1
250 kr (Budbetjänt)
15/5 09:22:55
2
300 kr
15/5 09:22:55
1
350 kr (Budbetjänt)
16/5 18:16:17
2
400 kr
16/5 18:16:17
1
450 kr (Budbetjänt)
16/5 18:16:33
2
500 kr
16/5 18:16:33
1
500 kr (Budbetjänt)
16/5 18:19:03
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar hallbyrå hallmöbel hallmöbler teak teakmöbler trä
-
5104 Byrå
1950-tal, bemålad, 5 lådor. Bredd: 66 cm, djup: 36..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5109 Byrå
Louis XVI-stil, intarsia, stenskiva. Bredd: 125 cm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:16
-
5205 Byrå
omkring 1900. Bredd: 108 cm. Djup: 53 cm, höjd: 94 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:55
-
4082 Byrå
rokokostil, stenskiva, Intarsia. Bredd: 97 cm, dju..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:08
-
4256 Byrå
Rokokostil. Bredd: 68 cm. Djup: 33 cm, höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:04
-
5200 Byrå
Teak, 1960-tal. Bredd: 82 cm, djup: 41 cm, höjd: 8..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:50
*
Hallbyrå
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1094
Hallbyrå
Teak, längd: 70 cm, djup: 33 cm, höjd: 61 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 06:43:29 | 1 | 500 kr |
15/5 09:22:13 | 2 | 200 kr |
15/5 09:22:13 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
15/5 09:22:55 | 2 | 300 kr |
15/5 09:22:55 | 1 | 350 kr (Budbetjänt) |
16/5 18:16:17 | 2 | 400 kr |
16/5 18:16:17 | 1 | 450 kr (Budbetjänt) |
16/5 18:16:33 | 2 | 500 kr |
16/5 18:16:33 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
16/5 18:19:03 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar hallbyrå hallmöbel hallmöbler teak teakmöbler trä
-
5104 Byrå
1950-tal, bemålad, 5 lådor. Bredd: 66 cm, djup: 36..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5109 Byrå
Louis XVI-stil, intarsia, stenskiva. Bredd: 125 cm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:16 -
5205 Byrå
omkring 1900. Bredd: 108 cm. Djup: 53 cm, höjd: 94 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:55
-
4082 Byrå
rokokostil, stenskiva, Intarsia. Bredd: 97 cm, dju..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:08 -
4256 Byrå
Rokokostil. Bredd: 68 cm. Djup: 33 cm, höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:04 -
5200 Byrå
Teak, 1960-tal. Bredd: 82 cm, djup: 41 cm, höjd: 8..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:50